Image
Kafija
Image
Kafija
Kafija

Vienkārši lieliska kafija

Kafija ir mūsu lepnums, un mēs tajā dalāmies ar tevi. Katru gadu mūsu stacijās tiek izdzerti vairāk nekā 7 miljoni kafijas tasīšu. Lai sniegtu patiesu garšas baudījumu un pagatavotu lielisku kafiju, mēs izvēlamies tikai pašas labākās Arabikas pupiņas no maziem audzētājiem un moderniem ražotājiem. Iebrauc ciemos un 24/7 ceļā baudi aromātisku, svaigi maltu kafiju.

Kafijas piedāvājums

Kura ir tava iecienītākā kafija? Ieskaties mūsu plašajā piedāvājumā un nobaudi to tuvākajā Circle K!

Image
Kafijas veidi

Savu iecienītāko kafiju baudi ar augu (sojas) pienu, kas pieejams gandrīz visos Circle K DUS.

Dabai draudzīgs kafijas ceļš no pupiņām līdz tavai krūzei un kafijas biezumiem

Viss sākas ar kafijas pupiņu. Mūsu kafija ir gatavota tikai no augstākā labuma Arabikas pupiņām, kas ievāktas pie mazajiem audzētājiem un apstrādātas modernās rūpnīcās, kas ieguvuši Lietusmežu alianses sertifikātu. Tādā veidā atbalstām dabas aizsardzību un cilvēka cienīgus dzīves apstākļus kafijas audzētājiem.

Iestājoties par ilgtspējīgu kafijas ceļu arī pēc tās baudīšanas, kopā ar Latvijas jaunuzņēmumu Koffeco esam uzsākuši kurināmo brikešu ražošanu no izlietotiem kafijas biezumiem. Šogad pārstrādātas jau pirmās divas tonnas un radīts pirmais prototips, lai pēc rudenī kurināmās kafijas briketes nokļūtu mūsu veikalu plauktos un ienestu siltumu arī tavās mājās.

Mēs ikdienas meklējam jaunus un inovatīvus risinājumus, kas ļauj mums piedāvāt dabai draudzīgākus produktus un pakalpojumus. Visu ko radām, mēs radām Tev. Iepazīsties ar mūsu inovācijām šeit.

Image
Lietusmežu aliance

Lietusmežu alianse

Mēs lepojamies ar savu kafiju – tā vienmēr pagatavota no rūpīgi izvēlētām kafijas pupiņām, kas ievāktas saimniecībās ar Lietusmežu alianses sertifikātu. Tādā veidā atbalstām dabas aizsardzību un cilvēka cienīgus dzīves apstākļus kafijas audzētājiem.

Image
Kafijas krūze

Kafijas grauzdējums

Mūsu kafija tiek pagatavota no vidēji grauzdētām Arabikas pupiņām, savukārt espreso – no Arabikas un Robustas pupiņu maisījuma.

Image
Tava krūze, mūsu kafija

Tava krūze, mūsu kafija!

Nāc ar savu krūzi – tā tu gan saudzēsi dabu, gan ietaupīsi. Ar savu krūzi saņem 25% atlaidi izvēlētajam karstajam dzērienam.

L krūzes tilpums – 350 ml
XL krūzes tilpums – 591 ml
Krūzes augstums – līdz 16 cm

Ēdieni un dzērieni

Pie mums vienmēr ir svaigi un gardi ēdieni.

Kampaņas un akcijas

Ieskaties! Mēs rūpējamies, lai Circle K stacijās vienmēr būtu izdevīgi un interesanti piedāvājumi.