Image
Sociālā atbildība
Image
sociālā atbildība
Sociālā atbildība
Mūsu korporatīvās atbildības pamatā ir uzņēmuma biznesa mērķu īstenošana, vienlaikus ņemot vērā visas sabiedrības intereses un vajadzības. Mēs iesaistāmies dažādu sociāli nozīmīgu projektu īstenošanā un rūpējamies, lai mūsu uzņēmuma vērtības kalpo par piemēru ikdienas sadarbībā ar klientiem un partneriem.

Ekonomika un uzņēmējdarbība

Mēs aktīvi piedalāmies dažādu sabiedrisko organizāciju darbībā, lai veicinātu biznesa vides sakārtošanu un ekonomisko izaugsmi, esam FICIL (Foreign Investor Council in Latvia) biedrs, Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas biedrs.

Drošība ceļā

Drošība ir pirmajā vietā, tāpēc mēs iestājamies par drošas braukšanas kultūras veicināšanu Latvijā un sadarbojamies ar Drošas braukšanas skolu  un Ceļu satiksmes drošības direkciju.

Bērniem un ģimenēm

Labo nodomu krūze

Sadarbībā ar biedrību Plecs sniedzam atbalstu bērnus uzņemošajām ģimenēm. Rīkojot ziedošanas kampaņu “Katram bērnam ģimeni”, mēs aicinām iesaistīties arī mūsu klientus kafiju pildot īpaša dizaina Labo nodomu krūzē, 20 centi tiek novirzīti mērķim: Latvija bez bērnunamiem.

Latvijas Goda ģimenes

Atbalstām Latvijas kuplākās ģimenes un 3+ ģimenes kartes īpašniekiem piedāvājam papildu atlaidi degvielai un īpašos piedāvājumus mūsu stacijās visā Latvijā.

Atlaides  
5 EUR centi/litrā jebkuras degvielas iegādei
30 % automazgāšanai
20 %  bērnu komplektam (EuroDog vai vistas nageti vai frī kartupeļi + dzēriens + Circle K želejkonfektes vai Kinder Surprise)
Katra 7. kafija dāvanā

Uzzini vairāk šeit

Sports

Lai veicinātu sporta attīstību Latvijā un mūsu panākumus pasaulē, esam ilggadējs Latvijas Basketbola savienības atbalstītājs. Kopš 2020. gada esam sākuši sadarbību ar Latvijas Olimpisko komiteju un sniedzam atbalstu arī individuāliem sportistiem.

Kultūra

Ilgus gadus esam kopā ar Vispārējiem latviešu dziesmu un deju svētkiem un atbalstām ne tikai to norisi, bet arī rūpējamies, lai ceļā nekā netrūktu ne svētku dalībniekiem, ne šoferiem.

Atbalsts operatīvo dienestu darbiniekiem

Covid-19 pandēmijas laikā atbalstījām tos, kas ik dienu rūpējās par visas sabiedrības drošību un veselību. Ārkārtas situācijas laikā operatīvo dienestu darbiniekiem pasniedzām vairāk nekā 80 tūkstošus krūžu bezmaksas karstā dzēriena.

Atbalsts Ukrainai

Dārgie Ukrainas tautieši! Mūsu sirdīs esam kopā ar jums un vēlamies dot atelpu ceļā, piedāvājot siltu bezmaksas maltīti un dzērienu. Aicinām iegriezties tuvākajā Circle K degvielas uzpildes stacijā Polijā, Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Uzzini vairāk šeit